Wesela i chrzciny

resevation-2

Są takie dni, kiedy w szczególny sposób należy uczcić rodzinne więzi. Uroczystości, które przy jednym, obfitym stole powinny zebrać bliskich, którzy celebrują radosne wydarzenia i chwile. Gości weselnych możemy podjąć w obu częściach restauracji; poszerzając przestrzeń o taras, który wychodzi na przyjemną zieleń pobliskiego lasu. Rodzinną i elegancką atmosferę gwarantują jasne i przytulne wnętrza. Całości dopełnia tradycyjna i autentyczna kuchnia polska, która doskonale wpisuje się w gusta gości reprezentujących wiele pokoleń.

Zarezerwuj stolik

Więcej informacji pod numerem + 48 58 580 08 08

Data

Godzina

Ilość gości


✓ Valid Invalid number Zarezerwuj

Rezerwacja została przyjęta

Szczegóły rezerwacji

Dziękujemy za złożenie rezerwacji. Manager lokalu skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia rezerwacji telefonicznie lub mailowo. Jednocześnie informujemy, że rezerwacja dokonana przez formularz na stronie internetowej nie oznacza potwierdzenia rezerwacji. W przypadku wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny.

Imprezy firmowe

rezerwacja2

Nieformalne spotkania biznesowe czy też spotkania organizowane przez firmy, z przeróżnych okazji, to wyjątkowo przyjemna i popularna formuła nawiązywania relacji oraz integracji. Kameralne wnętrza restauracji sprzyjają swobodnym konwersacjom, łagodnej atmosferze odprężenia, wyśmienitej uczcie smaków. Tradycyjne, rodzime menu, które pozwala na nowo odkryć smaki polskiej kuchni celebrując chwile.